[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Katrin  
кодування від алкоголізму
laura2Дата: Четверг, Вчера, 13:37 | Сообщение # 1
Заглянувшая
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Награды: 0
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: offline
Привіт всім
в мене є питання не стандартне, буду рада почути думку
Чи має сенс кодуватись від алкогою якщо сам не хочеш?
Батько каже шо він не алкаш
 
michael7Дата: Четверг, Вчера, 13:41 | Сообщение # 2
Заглянувшая
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: offline
В клініці Олега Василенко https://vacilenko.com/uk/koduvannya-vid-alkogolizmu-v-zhytomyri/ кажуть шо без бажання пацієнта нічого не вийде
Але можна спочатку сходити на консультацію з психологом
 
nina4Дата: Четверг, Вчера, 13:44 | Сообщение # 3
Заглянувшая
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: offline
У нас так само з братом було
Психолог з клініки Василенко допоміг йому усвідомити проблему
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: